Predstavitev članskih ekip (sezona 2021/2022): VK Ljubljana Slovan

Nova sezona v slovenskem vaterpolu se je pričela ta teden, ko sta tekmo kvalifikacij za pokal odigrala celjski Posejdon in branilec naslova Calcit Kamnik. Številni klubi še čakajo na prve tekme v sezoni 2021/2022, med drugimi tudi ljubljanski VK Ljubljana Slovan, ki bo nastopal v kvalifikacijah članskega pokala.

V uvodu sezone slovenskega vaterpola, bomo na našem portalu objavljali predstavitev članskih ekip, ki bodo nastopale v slovenskih tekmovanjih. Začenjamo z ljubljansko ekipo VK Ljubljana Slovan, ki je v minuli sezoni 2020/2021 osvojila tretje mesto v državnem prvenstvu.

Ekipa Slovana bo v novi sezoni sestavljena iz nekaj izkušenih igralcev, ki bodo v veliko pomoč podmladku, na katerega računajo tudi v prihodnosti:
“Naša ekipa je sestavljena iz treh segmentov, nekaj izkušenih igralcev, mladincev in kadetov. Po pravici povedani ni lahko tri povsem različne načine razmišljanja združiti v eno celoto. Do sedaj je k uspehom naše ekipe veliko pripomogla dobra selekcija posameznikov, ki so se razvili skozi zadnja leta dobrega treniranja. Mislim, da v naši ekipi vlada dobra kemija in da z meseca v mesec postajamo še močnejši kot celota,” je pred začetkom sezone Slovana dejal trener ekipe, Jure Škof.

“V letošnji sezoni nas vidim pri vrhu, to kar me najbolj veseli je to, da vidim potencial te ekipe in ki ga želi na vsakem treningu/tekmi maksimalo izkoristiti, zato vidim samo pot navzgor. Med nami ni nikogar, ki ne bi na vsakem treningu dal maksimum od sebe, zato sem prepričan, da bomo v letošnji sezoni še boljša ekipa kot smo bili. Potrebujemo samo še malo časa in naše delo se bo slej ko prej tudi rezultatsko obrestovalo,” je o ciljih za novo sezono povedal Škof.

Seznam igralcev članske ekipe VK Ljubljana Slovan za sezono 2021/2022:

 • Florjan Poličnik 2006
 • Anže Povhe 2006
 • Gal Karničar 2006
 • Aleksander Babić 2005
 • Martin Petković 2005
 • Stefan Radovanović 2005
 • Uroš Vid Zidar 2005
 • Nejc Danetović 2004
 • Din Kalabić 2004
 • Jošt Čarni 2004
 • Jurij Klobučar 2004
 • Peter Kirasič 2004
 • Jakob Nik Penezič 2004
 • Miha Pogačar 2004
 • Matija Bernard Čanč 2004
 • Enej Potočnik 2003
 • Arne Supe 2003
 • Rade Lipovac 2003
 • Davor Guberac 2002
 • Nejc Žiberna 2002
 • Tim Burger 2002
 • Vukašin Stefanović 2002
 • Alishan Salihi 2000
 • Alen Koso 1993
 • Martin Puš 1988
 • Miha Fakin 1987

 

Strokovni štab članske ekipe

 • Jure Škof – Glavni trener
 • Nikola Hajdin – Pomočnik trenerja
 • Alen Koso – Trener golmanov
Aleksander Sokler
%d bloggers like this:

Spletno mesto uporablja piškotke in s tem zbira podatke o vašem obisku strani, prikazuje vsebine družabnih omrežjih in oglasih. Podrobnejše informacije na strani Zasebnost.

Nastavitve piškotkov

Spodaj lahko izberete, katere vrste piškotkov dovoljujete na tej spletni strani. Kliknite gumb "Shrani nastavitve piškotkov", da uveljavite svojo izbiro.

FunkcionalniNaše spletno mesto uporablja funkcionalne piškotke. Ti piškotki so potrebni za delovanje našega spletnega mesta.

AnalitičniAnalitični piškotki beležijo aktivnosti obiskovalcev na naši spletni strani. Storitev uporabljamo za namen analiziranja prometa (štetje obiskovalcev, identifikacija brskalnikov in preživet čas uporabnika na strani, težave pri navigaciji itd.).

Družabni medijiNa našem spletnem mestu piškotki družabnih omrežij prikazujejo vsebine tretjih oseb, kot sta YouTube in FaceBook. Ti piškotki lahko sledijo vašim osebnim podatkom.

OglaševalskiNaše spletno mesto postavlja oglaševalske piškotke, da vam prikaže oglase tretjih oseb glede na interese. Ti piškotki lahko sledijo vašim osebnim podatkom.

OstaliNa našem spletnem mestu so nameščeni piškotki tretjih oseb iz drugih storitev tretjih oseb, ki niso analitični, družabni mediji ali oglaševanje.