Slovan po zmagi v Kopru do tretjega mesta

Po sobotni zmagi na prvi tekmi za tretje mesto so Ljubljančani včeraj znova z visoko razliko ugnali Koprčane. Na Bonifiki v Kopru smo znova spremljali veliko premoč Slovana, ki je tako z drugo zmago osvojil tretje mesto.

V Kopru je Ljubljana že v uvodu pokazala, da je trenutno boljša zasedba od Kopra. Ob polčasu so gostje vodili že z 9:2, nato pa prednost le še višali. Pravi strelski šov smo spremljali v zadnji četrtini, ko je padlo kar 13 zadetkov. Pri domačih je trikrat zabil Milisav Janoševič, pri gostih pa je bil s petimi zadetki najbolj razpoložen Alishan Salihi.

DP člani, finalni del, ZA 3. MESTO

Sreda, 26. maj, Bonifika (Koper)
Koper 1958 : Ljubljana Slovan 10:19 (1:5, 1:4, 2:3, 6:7) – 0:2 v zmagah (igrali so na 2)